Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Home Ubytování a služby Vstupenky

Vstupenky na akce hlavního sletového týdne

 • Divadelní představení pořádaná sokolskými soubory v rámci XV. všesokolského sletu má na starosti Vzdělavatelský odbor ČOS. Zájemci o vstupenky na uvedená divadelní představení pošlou svoje požadavky na svoje župy do 31.5.2012 a ty pak odešlou celkové požadavky na vstupenky na Vzdělavatelký odbor ČOS
 • Na tribunu sletového průvodu před Domem umělců 1. 7. 2012 vstupenky nebudou. Tribuna bude určena především pro VIP a vedení ČOS, na zbývající místa se může dostat omezený počet dalších zájemců. Předpokládáme, že každý účastník XV. všesokolského sletu se zúčastní vlastního průvodu, a že tribuna bude určena jen těm, kteří jít v průvodu nemohou.
 • Pódiová vystoupení budou na nádvoří Tyršova domu a před Obchodním centrem Eden v Praze 10 - Vršovicích. Na tato vystoupení nejsou vstupenky potřeba.
 • Ke vstupu do Chrámu Sv. Víta na sokolskou akci dne 1. 7. 2012 od 15 hodin vstupenky nebudou. Akce není povinná, chtěli bychom umožnit přístup cvičencům i dalším.
 • Ceny vstupného pro diváky na programy HTV ve dnech 5.7. (od 21:00 hod) a 6.7.2012 (od 14:00 hod) v Synot Tip Aréně ve výši:
 • hlavní tribuna jednotné vstupné Kč 200,-

  ostatní tribuny jednotné vstupné 150,-

  (děti bez nároku na vlastní sedadlo zdarma).

  Zvýhodněné vstupné při nákupu vstupenek na oba programy současně:

  hlavní tribuna Kč 350,-

  ostatní tribuny Kč 250,-

  Ceny jsou včetně DPH. Účastníci sletu s účastnickým průkazem budou mít vstup na oba programy do vyznačených sektorů zdarma.

  Vstupenky budou distribuovány v síti Ticketpro (na www.ticketpro.cz ) nebo v prodejních místech po celé ČR http://www.ticketpro.cz/jnp/prodejni-mista/index.html) a také přímo v pokladnách Synot Tip Arény v Praze 10 – Vršovicích. Zahájení prodeje se uskuteční ode dne 7.5.2012.

 • Jednotné vstupné pro diváky na program Sokol Gala dne 3.7.2012 v Tipsport Aréně v Praze 7 Kč 100,- s tím, že děti do 3 let věku mají vstupné zdarma.
  Cena je uvedena vč. DPH.
  Vstupenky budou distribuovány v síti Ticketportál ( www.ticketportal.cz ). Zahájení prodeje se uskuteční ode dne 3.5.2012.

 


oficialni-partneri-paticka

leman_agency_logo_male© AGENTURA LEMAN s.r.o. 2011
Design: Alan Záruba
Created by canalmedia

Ellibris | Elektronické knihy, E-knihy, E-booky