Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Home Ubytování a služby Ubytování

Hotel PYRAMIDA****

pyramida

V OREA Hotelu Pyramida**** se prolíná pohodlné ubytování, kvalitní gastronomie a odpovídající služby.

Ideální poloha, bezbariérovost celého hotelu, kongresové centrum nebo bazén s fitness centrem, to vše může být zajímavé, nejen pro business klientelu, ale i rodiny s dětmi nebo hosty objevující krásy historické Prahy. Hosté, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové parkoviště.

Pro všechny je připraveno 354 pokojů, netradiční restaurace s českou i mezinárodní kuchyní a příjemný, profesionální personál.

zbývá 30 dvoulůžkových pokojů

Rezervovat

 

Hotel IRIS****

iris

Iris Congress Hotel je nový čtyřhvězdičkový hotel, postavený jako součást multifunkčního sportovního areálu v Praze 10. Hotel nabízí ubytování v klimatizovaných a komfortně vybavených pokojích s LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem a přípojkou na internet. Všechny pokoje v Irisu jsou nekuřácké. 

K dispozici jsou dále konferenční prostory s maximální kapacitou 360 míst. Všechny tyto prostory jsou vybaveny kongresovou technikou a hotel poskytuje kompletní konferenční servis.

Samozřejmostí jsou služby restaurace/Lobby baru/ se zaměřením na českou kuchyni i mezinárodní speciality. V případě slunečného počasí je možné využít k posezení také letní terasu.

Parkoviště pro osobní automobily se nachází přímo před hotelem.

zbývá 50 dvoulůžkových pokojů

Rezervovat

 

Hotel SAVOY*****

savoy

Luxusní pětihvězdičkový hotel Savoy představuje skvostnou kombinaci kouzla a tradice starých časů se všemi vymoženostmi moderní doby. Známý boutique hotel se nachází v ideální lokalitě pražské diplomatické čtvrti, jen pár kroků od nejvýznamnějších historických památek Pražského hradu a malebné Malé Strany.

Historická budova hotelu Savoy byla na počátku devadesátých let 20. století v rámci rozsáhlé rekonstrukce téměř kompletně přestavěna. Za původní secesní fasádou z roku 1882 se tak nyní skrývá stylové prostředí a elegance snoubená s nejmodernějším vybavením, které jsou zárukou spokojenosti a pohodlí i velmi náročných hostů.

Hotel Savoy byl v roce 2008 prestižně oceněn společností TripAdvisor® jako jeden ze „100 nejlepších luxusních hotelů světa“.

Rezervovat

 

Hotel SLAVIA***

slavia

Hotel Slavia je umístěn v klidném prostředí sportovního areálu SK SLAVIA Praha. Snadné a rychlé spojení do centra města umožňují tramvaje 6, 7, 19, 22, 23, 24. V bezprostřední blízkosti hotelu je dostatek parkovacích míst pro osobní automobily i autobusy. Parkování pro hotelové hosty zdarma.

Hotel nabízí 2 kategorie:

Kategorie*** 220 lůžek, nabízíme ubytování v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním přijímačem a telefonem s přímou volbou.

Kategorie***Superior 153 lůžek, nabízíme ubytování v jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním přijímačem, telefonem s přímou volbou, fénem a trezorem. Hlásič požáru na pokojích a na chodbách. Bezbariérový přístup do hotelu a pokojů.

OBSAZENO

Rezervovat

 

Hotel MARS***

mars

 Nově zrekonstruovaný Hotel MARS***, který se nachází na Kubánském náměstí nedaleko centra Prahy. Hotel je umístěn v blízkosti sportovního areálu Slávie s plaveckými bazény, tenisovými kurty, hokejovým stadionem a fotbalovou arénou.

Hotel Mars je Tříhvězdičkový hotel v Praze situován (Kubánské náměstí 6, Praha 10)

Hotel Mars nabízí ubytování v nových 51 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, televizí, satelitem a WiFi internetem dle standardů EU.

OBSAZENO

Rezervovat

 

Hotel ABITO***

abito

 Hotel Abito nabízí více než 200 lůžek v 64 pokojích připravených pro klidné a pohodlné ubytování našich hostů. Nezáleží na tom, jestli jste na výletě nebo na pracovní cestě, vždy budete spokojeni!

Nabízíme Vám velký výběr moderně zařízených pokojů ve standardu*** , včetně pokojů typu suite vhodných pro rodiny a skupiny.

Nově otevřený Abito hotel se nachází v lokalitě Praha 4, v místě s vynikající příjezdovou dostupností, poblíž hlavních dopravních tepen. Zároveň disponuje návazností na spojení městskou hromadnou dopravou do centra města. Vše v dosahu 20min.

Nabízíme širokou nabídku služeb s cílem zpříjemnit našim hostům pobyt v Praze. Součástí hotového komplexu je vlastní hlídané parkoviště pro osobní automobily i autobusy, zajištění transferů a mnoho dalších služeb.

zbývá 30 apartmá (2+2)

Rezervovat

 

Hotel RHEA**/***

rhea

Tříhvězdičkový hotel Fotuna Rhea nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování při vašich cestách do Prahy. Hotel se nachází v klidné vilové čtvrti nedaleko centra města. Vhodný je při soukromých cestách a rodinných výletech, ale i při pracovních cestách. Pro pořádání konferencí naleznete v prostorách hotelu dva jednací salonky s celkovou kapacitou až 120 osob.

Dále je hostům k dispozici restaurace s barem a parkoviště pro osobní automobily i autobusy zdarma.

 

zbývá 40 apartmá (2+3)

Rezervovat

 

Vysokoškolské koleje

koleje-kajetanka Dvouluzk_pokoj_Strahov_thumb

Ubytování na studentských kolejích:

  • a) 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím (WC, sprchy) na chodbě
  • b) buňky 2+3 OBSAZENO

Rezervovat

 


oficialni-partneri-paticka

leman_agency_logo_male© AGENTURA LEMAN s.r.o. 2011
Design: Alan Záruba
Created by canalmedia

Ellibris | Elektronické knihy, E-knihy, E-booky