Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Home Program oslav 150 let Novinky Sokolové v Brně slavili hudbou i tancem

Sokolové v Brně slavili hudbou i tancem

 

Jedinečnou tečku za krajskými prezentacemi České obce sokolské učinily slavnosti v Brně. V sobotu 16. června akci provázelo slunečné počasí, návštěvníky ještě víc rozehřáli účinkující ve svých kulturních a uměleckých vystoupeních.

Na své si přišli příznivci tance. Sokolskou prezentaci ozdobily sestavy rockenrolu, ale i moderních či lidových tanců. Nechyběly prezentace souborů v lidových krojích, celkem se na pódiu vystřídalo 13 sokolských vystoupení.

O hudební část oslav se staral lídr skupiny O5&Radeček Tomino Polák a tradiční účastníci sokolských prezentací, profesionální zpěvačka Kyshka a Peter Nagy revival. „Akce proběhla za skvělé divácké kulisy, v Brně nám nejvíc ze všech prezentací přálo počasí,“ uvedl koordinátor krajských prezentací Lubomír Vašina.

Brněnské slavnosti České obce sokolské se uskutečnily stylově v prostředí sokolského stadionu v Kounicově ulici, v prostorách Sokola Brno I. Zdravici přednesla Ludmila Ryšavá, starostka Sokolské župy Jana Máchala. Ředitel projektu Antonín Lébl jí předal novou publikaci mapující historii Sokola s názvem Byli jsme a budem.Aktualizováno Úterý, 19 Červen 2012 00:55
oficialni-partneri-paticka

leman_agency_logo_male© AGENTURA LEMAN s.r.o. 2011
Design: Alan Záruba
Created by canalmedia

Ellibris | Elektronické knihy, E-knihy, E-booky