Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Home Program oslav 150 let Novinky Oslava Sokola v Ostravě měla mezinárodní punc

Oslava Sokola v Ostravě měla mezinárodní punc

Krajská prezentace České obce sokolské v Ostravě ve čtvrtek 14. června přivítala vzácného hosta ze zahraničí. Na Masarykově náměstí se představil starosta sokolské župy ve Švýcarsku, který pozdravil celou prezentaci společně s bratrem z regionální župy a krajským zastupitelem.

1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro dopravu a životní prostředí Miroslav Novák a místostarosta Sokolské župy Moravskoslezské Jaroslav Vicher převzali z rukou ředitele projektu Oslav 150. výročí založení Sokola Antonína Lébla knižní publikaci o historii Sokola Byli jsme a budem. Při prezentaci zazněla také upoutávka na XV. Všesokolský slet v Praze, do jehož zahájení zbývají už jen dva týdny.

V rámci slavností, které uváděl moderátor České televize Stanislav Bartůšek, se o hudební program starali Josef IX., Kyshka a Peter Nagy revival, tradiční účinkující na sokolských prezentacích. Osobitou sestavu předvedly členky místního oddílu sportovní gymnastiky, na pódiu se prezentovali také zápasníci Sokola Vítkovice.

Dva dny po oslavách Sokola v Ostravě (v sobotu 16. června) se uskuteční krajská prezentace ČOS v Kounicově ulici v Brně.

oficialni-partneri-paticka

leman_agency_logo_male© AGENTURA LEMAN s.r.o. 2011
Design: Alan Záruba
Created by canalmedia

Ellibris | Elektronické knihy, E-knihy, E-booky