Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Home Program oslav 150 let Novinky Sokol slavil pod Ještědem

Sokol slavil pod Ještědem

Krajskou prezentaci České obce sokolské ve středu 6. června přivítal Liberec. Akce se konala pod záštitou náměstka hejtmana Libereckého kraje pana Radka Cikla, který slavnosti osobně navštívil. Od ředitele projektu Ing. Antonína Lébla obdržel nově vydanou knižní publikaci mapující historii i současnost Sokola „Byli jsme a budem“.

Sokolské prezentaci v prostorách před OC Forum Liberec byli přítomni i PhDr. Karel Šplíchal, člen předsednictva České obce sokolské, nebo starosta turnovského Sokola a člen Ještědské župy Milan Hejduk.

Slavnosti v Liberci provázela řada vystoupení uměleckých či sportovních souborů. Program ozdobili profesionální zpěváci, písničkář Josef IX. a muzikálová zpěvačka Lucie Černíková hostující devět sezon v divadle Semafor. Moderátor slavnostního odpoledne, komentátor ČT Jakub Bažant, na pódiu uvítal i skupiny zaměřující se na pohybové aktivity. Působivé bylo vystoupení skokanů na trampolíně TJ Lokomotiva Liberec, mistrů České republiky.

Všichni účinkující se podle tradice krajských prezentací zúčastnili i symbolického běhu na 150 metrů, který délkou své trati upomíná na 150. výročí založení Sokola.

Krajskou prezentaci České obce sokolské v Liberci přenášela prostřednictvím živých vstupů Česká televize na programu ČT24, sestřih se připravuje také na sportovní „čtyřce“.
Náměstek hejtmana Libereckého kraje Radek Cikl při rozhovoru pro Českou televizi.Pódium v Liberci určené pro umělecká a sportovní vystoupení je připraveno.

oficialni-partneri-paticka

leman_agency_logo_male© AGENTURA LEMAN s.r.o. 2011
Design: Alan Záruba
Created by canalmedia

Ellibris | Elektronické knihy, E-knihy, E-booky