Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Home Program oslav 150 let Novinky Vstupenky na akce hlavního sletového týdne

Vstupenky na akce hlavního sletového týdne

  • Divadelní představení pořádaná sokolskými soubory v rámci XV. všesokolského sletu má na starosti Vzdělavatelský odbor ČOS. Zájemci o vstupenky na uvedená divadelní představení pošlou svoje požadavky na vstupenky mailem na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Na tribunu sletového průvodu před Domem umělců 1. 7. 2012 vstupenky nebudou. Tribuna bude určena především pro VIP a vedení ČOS, na zbývající místa se může dostat omezený počet dalších zájemců. Předpokládáme, že každý účastník XV. všesokolského sletu se zúčastní vlastního průvodu, a že tribuna bude určena jen těm, kteří jít v průvodu nemohou.
  • Pódiová vystoupení budou na nádvoří Tyršova domu a před Obchodním centrem Eden v Praze 10 - Vršovicích. Na tato vystoupení nejsou vstupenky potřeba.
  • Ke vstupu do Chrámu Sv. Víta na sokolskou akci dne 1. 7. 2012 od 15 hodin vstupenky nebudou. Akce není povinná, chtěli bychom umožnit přístup cvičencům i dalším.
  • Vstupenky na oba programy hromadných vystoupení (1. program 5. 7. 2012 od 21 hod. a 2. program 6. 7. 2012 od 14 hod.) budou prodávány přes síť prodejen TICKETPRO (asi 800 provozoven po celé republice i v zahraničí viz www.ticketpro.cz) a v pokladnách stadionu Synot Tip Arény. Zahájení prodeje bude nejdříve 7. května, ceny jsou uvedeny v části Ubytování a služby/Vstupenky.
  • Prodej vstupenek na akci Sokol Gala (3. 7. 2012) je rovněž uveden v části Ubytování a služby/Vstupenky.
Aktualizováno Čtvrtek, 03 Květen 2012 14:29
oficialni-partneri-paticka

leman_agency_logo_male© AGENTURA LEMAN s.r.o. 2011
Design: Alan Záruba
Created by canalmedia

Ellibris | Elektronické knihy, E-knihy, E-booky