Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Home Program oslav 150 let Hlavní program XV. Sletu

Hlavní týden "Oslav 150 let Sokola"

program150let

1. 7. 2012 (neděle)

10:00 - 13:00 Sletový průvod Prahou
Místo: Václavské nám., ul. 28. října, Národní tř., Smetanovo nábř., Křižovnická,
nám. Jana Palacha, Široká, Pařížská, Staroměstské nám.

15:00 - 20:00 Pódiové, pohybové skladby sokolských jednot a hostů, vystoupení folklórních souborů
Místo: Nádvoří Tyršova domu

15:00 - 16:30 Mše (celebruje kardinál Dominik Duka), spojená s prohlídkou Chrámu sv. Víta
Místo: Chrám sv. Víta, Pražský hrad

19:00 Slavnostní zahájení sletu
Prodaná nevěsta -
divadelní představení
Místo: Divadlo ABC

21:30 Se Sokolem na rozhledny (s lampióny, na rozhlednu jen s batériovým osvětlením)
Místo: Průvod z Tyršova domu na Petřínskou rozhlednu (pro účastníky akce sleva na vstupném)

2. 7. 2012 (pondělí)

9:00 - 22:30 Zkoušky hromadných skladeb včetně zahájení a závěru prvního programu
Místo: SYNOT TIP ARÉNA v Edenu a cvičné hřiště Slavie v Edenu

14:00 - 17:00 Pódiové pohybové skladby Sokolských jednot a hostů, vystoupení folklórních souborů
Místo: Před OC Eden, Vršovice

16:00 Poprask na laguně - divadelní představení
Místo: Divadlo Ypsilon

18: 00 - 20:00 Pódiové pohybové sklady sokolských jednot a hostů z České republiky i ze zahraničí, vystoupení folklórních souborů
Místo: Nádvoří Tyršova domu

19:00 Prodaná nevěsta - divadelní představení
Místo: Divadlo ABC

20: 00 Tetička z Radějova - divadelní představení
Místo: Divadlo Ypsilon

3. 7. 2012 (úterý)

8:00 - 16:30 Zkoušky hromadných skladeb
Místo: SYNOT TIP ARÉNA a cvičné hřiště Slavie v Edenu

10: 00 Představení sokolských loutkových divadel pro děti
Místo: Divadlo Kampa

14:00 - 17:00 Pódiové pohybové skladby sokolských jednot a hostů z České republiky i ze zahraničí, vystoupení folklórních souborů
Místo: Před OC Eden, Vršovice

14:00 Představení sokolských loutkových divadel pro děti
Místo: Divadlo Kampa

14:00 Sletová atletická soutěž družstev
Místo: Atletický stadion Slavie Praha v Edenu

15:00 SOKOL GALA – předpremiéra sportvoního programu
Místo: TIPSPORT Aréna, Praha 7

16:00  Představení sokolských loutkových divadel pro děti
Místo: Divadlo Kampa

19:00 SOKOL GALA – sportovní program
Místo: TIPSPORT Aréna, Praha 7

4. 7. 2012 (středa)

8:00 Zkouška I. programu hromadných skladeb
Místo: SYNOT TIP ARÉNA, Vršovice

10:00 Představení sokolských loutkových divadel pro děti
Místo: Divadlo Kampa

12:30 - 19:00 Zkoušky hromadných skladeb II. programu včetně zahájení a závěru
Místo: SYNOT TIP ARÉNA a cvičné hřiště Slavie, Vršovice

14:00 Představení sokolských loutkových divadel pro děti
Místo: Divadlo Kampa

14:00 - 17:00 Pódiové pohybové skladby sokolských jednot a hostů, vystoupení folklórních souborů
Místo: Staroměstské náměstí

16:00 Představení sokolských loutkových divadel pro děti
Místo: Divadlo Kampa

18:00 - 20:00 Pódiové pohybové skladby sokolských jednot a hostů, vystoupení folklórních soubor
Místo: Nádvoří Tyršova domu

21:00  Generálka I. programu hromadných skladeb
Místo: SYNOT TIP ARÉNA, Vršovice

5. 7. 2012 (čtvrtek)

8:00 Zkouška II. programu hromadných skladeb

14:00 Generálka II. programu hromadných skladeb

14:00 - 17: 00 Pódiové pohybové skladby sokolských jednot a hostů, vystoupení folklórních souborů
Místo: Staroměstské náměstí

21:00  I. program hromadných skladeb
Místo: Stadion SYNOT TIP ARÉNA, Vršovice

6. 7. 2012 (pátek)

14:00 II. program hromadných skladeb a slavnostní zakončení sletu
Místo: Stadion SYNOT TIP ARÉNA, Vršovice - Eden

18:00 - 20:00 Pódiové pohybové skladby sokolských jednot a hostů, vystoupení folklórních souborů,
následuje neformální setkání účastníků na závěr XV. Všesokolského sletu
Místo: Nádvoří Tyršova domu

Verze programu platná k 12. 6. 2012.

 

I. program hromadných skladeb

čtvrtek 5. 7. 2012, začátek ve 21:00 hodin

Slavnostní zahájení

  1. Jen pro ten dnešní den,
    - koedukovaná skladba pro starší cvičence
  2. Jonatán
    - skladba pro mladší žákyně
  3. Skupina z Dánska
    - ženy, muži, seniorky, senoři
  4. Prázdniny
    - koedukovaná skladba ČASPV
  5. Návštěvníci
    - mladší žáci a žákyně
  6. My a My
    - skladba Sokola na Slovensku
  7. Chlapáci III
    - skladba pro muže a dorostence
  8. Česká suita
    - skladba pro ženy středního a staršího věku
  9. Dávej ber
    - skladba pro žactvo a dorost
  10. Gymnasté z Dánska
    - dorostenci a dorostenky
  11. Kontrasty
    - koedukovaná skladba pro ženy a muže

Závěr

II. program hromadných skladeb

pátek 6. 7. 2012, začátek ve 14:00 hodin

Zahájení

  1. Jen pro ten dnešní den,
    - koedukovaná skladba pro starší cvičence
  2. Člověče, nezlob se
    - skladby pro předškolní děti
  3. Mezi hvězdami
    - koedukovaná skladba dětí ČASPV
  4. Ať žijí duchové
    - skladba pro rodiče a děti a mladší žactvo
  5. Radostná země
    - společná skladba pro folklorní soubory ČOS a IPOS – ARTAMA
  6. Jonatán
    - skladba pro mladší žákyně
  7. Muzikantova písnička
    - skladba pro rodiče a děti
  8. Česká suita
    - skladba pro ženy středního a staršího věku
  9. Dávej ber
    - skladba pro žactvo a dorost
  10. Chlapáci III
    - skladba pro muže a dorostence
  11. Nebe nad hlavou
    - skladba pro dorostenky a ženy

Slavnostní závěr XV. Všesokolského sletu

 


oficialni-partneri-paticka

leman_agency_logo_male© AGENTURA LEMAN s.r.o. 2011
Design: Alan Záruba
Created by canalmedia

Ellibris | Elektronické knihy, E-knihy, E-booky